Požičal by si nám nejaké ženy?

Počas organizovania Výstav nahých žien VOAYER, som si užil a zažil mnohé situácie. No to čo dokázal priniesť život práve počas štvrtej výstavy v Prahe, ma naozaj zaskočilo.

Písal sa rok 2018 a práve prebiehala výstava v pražskej Galérii v Tancujúcom. Neviem ako to býva počas iných výstav, no počas tej mojej je vždy čo robiť. Najmä každý večer si potvrdzujem modelky na ďalší deň a každé ráno tŕpnem, či naozaj prídu. Pretože ja vystavujem každú dospelú ženu, ktorá prejaví túžbu zažiť tento skutočný zážitok. A žiadna mi nemusí pred tým posielať fotografie. To znamená, že sa stretneme a spoznáme vždy v deň, v ktorom sa vystavia. Na prvej a druhej výstave (2016) som vystavoval všetky dni tie isté modelky. No keď som výstavu presunul do Prahy, rozhodol som sa, že každý výstavný deň chcem mať iné ženy.

Kúpiť vstupenky na Výstavu nahých žien

V ten deň bol piatok. Zazvonil mi telefón. Išiel som do kancelárie, kde sme mali zázemie.

„Prosím“
„Ahoj, ty si autor tej Výstavy nahých žien, ktorá je teraz v Prahe?“ spýtal sa ma pokojný ženský hlas.
„Áno, som. Čo potrebuješ?“
„To som rada, ani nevieš cez koľkých ľudí som sa musela dopátrať k tvojmu číslu. Ja zajtra tu v Prahe organizujem jedno bdsm stretnutie a chcela som sa spýtať, či by si nám požičal nejaké ženy?“

Neverím, čo som práve počul…

„Ženy, ktoré vystavujem nie sú môj majetok a nerobia to na môj príkaz! Maj krásny deň,“ a zrušil som tento absurdný telefonát.

Ďalšie zážitky z tohto unikátneho projektu už čoskoro


Sleduj instagram

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Napísať komentár

avatar
  Subscribe  
Notify of
%d blogerom sa páči toto: